شاخ – بوق بستنی روسیه زندگی پوتین

شاخ – بوق: بستنی روسیه زندگی پوتین روزانه صبحانه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم بالاخره ذوب‌آهن را ببرم/ موقعیت کرواسی بهتر از کشور عزیزمان ایران است ، برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: امیدوارم بالاخره روند پیروز نشدنمان برابر ذوب‌آهن را قطع کنیم.

امیدوارم بالاخره ذوب‌آهن را ببرم/ موقعیت کرواسی بهتر از کشور عزیزمان ایران است ، برانکو

برانکو: امیدوارم بالاخره ذوب آهن را ببرم/ موقعیت کرواسی بهتر از کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : ایران

سرمربی پرسپولیس گفت: امیدوارم بالاخره روند پیروز نشدنمان برابر ذوب آهن را قطع کنیم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن گفت: حدود سه سال است که در کشور عزیزمان ایران هستم و بازی های زیادی را با ذوب آهن انجام دادم. هفت بازی انجام دادیم ولی یک بازی را هم نبردیم. انتظار داریم این سنت خیلی بد را قطع کنیم. اگر چه می دانیم تیم خیلی خوب با مربی ای که بیشترین قهرمانی را در کشور عزیزمان ایران دارد، مهمان ما هست. انتظار بازی مشکل را داریم. بازیکنان از نظر شادابی و اوضاع تیم، خوب هستند و این امید را به من می دهند که آماده هستیم.

امیدوارم بالاخره ذوب‌آهن را ببرم/ موقعیت کرواسی بهتر از کشور عزیزمان ایران است ، برانکو

او ادامه داد: برد برابر پارس جنوبی اصلا ارزشی ندارد اگر نتوانیم ذوب آهن را ببریم. همه بازیکنان در مسابقه نفرات مهم هستند. بشار رسن هم آماده هست. نوراللهی و مهدی طارمی در مسابقه نیستند. بشار هنوز احساس درد دارد ولی در مسابقه بین بازیکنان مهم خواهد بود. از روند تمرینی تیم راضی هستم. آقای گرشاسبی مدیر محترم تیم هم این عنوان را تایید کردند. او صحبت های خیلی خوب و پر ثمری را با بازیکنان داشتند. همچنان راهمان را به طرف هدفمان ادامه می دهیم. صدر جدول هستیم و دلمان می خواهد این موقعیت را حفظ کنیم و امتیازات بیشتری را به دست بیاوریم.

او راجع به شکستن طلسم برابر ذوب آهن گفت: این یک رکورد نیست که بشکنیم بلکه یک سنت ناهنجار هست. دلمان می خواهد سنت شکنی کنیم. نحوه کار و بازی تیم قلعه نویی با گل محمدی متفاوت هست. تیم ذوب آهن هم نیاز به زمانی داشت که به نحوه بازی قلعه نویی عادت کند. ذوب آهن بدون دو تن از بازیکنان مهم خوب یعنی حدادی فر و رجب زاده به میدان می آید. آنها یک بازیکن تازه برزیلی هم گرفته اند. پر واضح است که فردا چه چیزی در انتظارمان هست. فردا باید حداکثر تمرکز را داشته باشیم. نیازی نیست که بازیکنان ذوب آهن را یادآوری کنیم. آنها بازیکنان خوبی دارند. تیم خوبی هستند که مدت وقت زیادی است کنار هم هستند. مظاهری بارها بازیکن کلیدی تیمش در شکست های ما بوده هست. در نخستین بازی که ۲ بر یک باختیم، پنالتی ما را گرفت و برابر ۱۰ موقعیت تیم ما ایستاد. همه آن شکست ها را به خاطر سپرده ایم و می خواهیم این روند را قطع کنیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: امیدوارم بالاخره روند پیروز نشدنمان برابر ذوب‌آهن را قطع کنیم.

او راجع به نتیجه های بهتر پرسپولیس نسبت به ذوب آهن در هفت بازی آخر این فصل گفت: گفتم که ذوب آهن تیم خوبی هست. آنها بدشانس بودند و به این معنی نیست که برابر ما ضعیف باشند. هر تیمی برابر ما دو برابر انگیزه می گیرد.

سرمربی پرسپولیس راجع به عوض کردن تاکتیک این تیم در سه بازی اخیر و کم کردن خلق موقعیت جهت مهاجمان تیمش گفت: بشار رسن هنوز به طور کامل خوب نشده هست. فرشاد احمدزاده هم کاملا آماده نیست. برابر پدیده مشهد و پارس جنوبی بازی های خوبی انجام دادیم. برابر پدیده به حریف موقعیت ندادیم و پارس جنوبی هم یک موقعیت داشت. برابر پدیده از موقعیت ها استفاده نکردیم. طبیعی است که جای مهدی طارمی خالی هست. او در دو سال اخیر عالی ترین بازیکن و آقای گل کشور عزیزمان ایران بوده است.

برانکو راجع به جلسه اخیرش با حسین هدایتی و خبرساز شدن این جلسه اظهار کرد: من نمی دانم او با چه کسی چه مشکلاتی دارد. او را سه سال است که می شناسم و می دانم که هوادار بزرگ پرسپولیس هست. او به فوتبال کشور عزیزمان ایران علاقه مند هست. می دانم به فدراسیون و کلوب ما کمک های زیادی کرده هست. چیز بدی در ملاقات با او نمی بینم. جهت هر کسی که به کلوب ما کمک کند، احترام قائل هستم. می دانم که او کمک زیادی به ما کرده است.

امیدوارم بالاخره ذوب‌آهن را ببرم/ موقعیت کرواسی بهتر از کشور عزیزمان ایران است ، برانکو

او راجع به قرعه کشی جام جهانی و آینده نگری قرعه ها گفت: نمی توانم آینده نگری کنم. اگر کشور عزیزمان ایران و کرواسی را مقایسه کنیم، کرواسی موقعیت بهتری دارد. آنها در سید دو هستند. عملا کشور عزیزمان ایران با تیم های نیرومند تر روبه رو می شود ولی کرواسی فقط با یک تیم نیرومند روبه رو می شود. البته کسی به من نگوید که چون ژاپن و صربستان در سید چهار هستند، ضعیف هستند. این احتمال وجود دارد که صربستان در گروه کشور عزیزمان ایران باشد که منجر به خلق نتیجه های عجیبی می شود.

او راجع به اختلافی که بین بیرانوند و هوادران این تیم رخ داده بود و صحبتی که با هوادران دارد گفت: قبل از هر چیزی می گویم که بیرانوند اشتباه کرد و سپس به طور علنی از هواداران عذرخواهی کرد. پر واضح است که مهمترین مساله، هوادار هست. به آنها افتخار می کنیم. بیش از ۴۰، ۵۰ سال است که پرسپولیس را دنبال می کنند. در طی این سال ها کلوب نتیجه های خیلی متفاوتی داشته ولی هرگز تیم را تنها نگذاشتند. یک بار دیگر دعوت می کنم که فردا هم تیم را حمایت کنند که با هم خوش حالی کنیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: امیدوارم بالاخره روند پیروز نشدنمان برابر ذوب‌آهن را قطع کنیم.

او ادامه داد: بیرانوند ملی پوش هست. انتظار دارم علی رغم سوءتفاهمی که پیش آمد، همه با هم در جهت منافع پرسپولیس همدل باشیم و جهت بازی و نتیجه های بهتر تلاش کنیم.

سرمربی پرسپولیس راجع به تمدید قرارداد با این کلوب گفت: زمانی که طاهری بود، از صفر شروع کردیم. در این دو سال و نیم نتیجه های خوبی گرفتیم. منظورم فقط نتیجه های بازی نیست. از نظر زیر ساخت ها و همه پرسشها مهم می گویم. طبیعی است که به عنوان یک مربی من هر لحظه زیاد و بهتر را خواهم خواست که بازیکنان عالی ترین شرایط را جهت تمرین داشته باشند. یک شبه به این نشانه نمی رسیم. واقعیت این است که قدم های بزرگی برداشتیم.

امیدوارم بالاخره ذوب‌آهن را ببرم/ موقعیت کرواسی بهتر از کشور عزیزمان ایران است ، برانکو

او راجع به صحبت هایی که با گرشاسبی جهت تمدید قرارداد داشته گفت: صحبت ها را جهت تمدید شروع کردیم. واقعا وقت خیلی سریع پیش می رود. هم وقت به پرسشها مختلفی از جمله تمدید قرارداد پیگیری می کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | کرواسی | بازیکنان | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs