شاخ – بوق بستنی روسیه زندگی پوتین

شاخ – بوق: بستنی روسیه زندگی پوتین روزانه صبحانه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به شفر گفتم کنار تیم باشم، حاشیه درست می‌شود/ الهلال باید از استقلال بترسد ، مظلومی

پرویز مظلومی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا قرار بوده با تیم استقلال به عمان برود و این اتفاق منتفی شده، اظهار کرد: چند روز پیش آقای کشاورز به

به شفر گفتم کنار تیم باشم، حاشیه درست می‌شود/ الهلال باید از استقلال بترسد ، مظلومی

مظلومی: به شفر گفتم کنار تیم باشم، حاشیه درست می شود/ الهلال باید از استقلال بترسد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی سابق استقلال می گوید تیم الهلال باید از شاداگران وینفرد شفر بترسد.

پرویز مظلومی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا قرار بوده با تیم استقلال به عمان برود و این اتفاق منتفی شده، اظهار کرد: چند روز پیش آقای کشاورز به من زنگ زد و گفت که پاسپورتم را به کلوب بدهم تا راهی عمان شوم. من به ایشان هم گفتم که من سفرهای زیادی رفته ام و بهتر است که پیشکسوتان دیگر جهت مصاف با الهلال به عمان بروند ولی گفتند نه.

در کل قرار بود که من پاسپورتم را ببرم ولی بعد از یک ساعت از تماس آقای کشاورز، خودشان دوباره زنگ زدند و گفت که جهت اعزام دیر شده است و ان شاء الله جهت سفر بعدی با تیم به کشور خارجی بروم. من البته باز هم به آقای کشاورز گفتم که بهتر است سایر پیشکسوتان را به سفر ببرد.

به شفر گفتم کنار تیم باشم، حاشیه درست می‌شود/ الهلال باید از استقلال بترسد ، مظلومی

وی راجع به مصاف استقلال و الهلال، گفت : خیلی حیف شد استقلال بازی قبلی را نبرد. نیمه اول خوب نبودیم ولی در نیمه دوم کاملا بر بازی سوار شدیم. واقعا اگر می باختیم خیلی حیف می شد. الریان برابر استقلال کم آورده بود. دلیلش هم بازی خوب استقلال و سن بالای بازیکنان الریان بود. بازی با الهلال خیلی سخت هست، درست است که این تیم چند غایب دارد ولی کار ما سخت هست. ای کاش خودمان میزبان بودیم و با ۱۰۰ هزار نفر به مصاف حریف می رفتیم. الهلال در عمان طرفداران زیادی دارد و جهت آنها این مصاف نوعی بازی خانگی هست. امیدوارم که استقلال پیروز این میدان باشد. استقلالی ها نباید از الهلالی ها بترسند بلکه این الهلالی ها هستند که باید از استقلال بترسند آیا که الهلالی ها خواهان بازی در زمین بی طرف بودند و این ناشی از وحشت آنها است.

سرمربی سابق استقلال راجع به ارتباطش با وینفرد شفر بیان کرد: من چند وقت پیش به کلوب رفته بودم و در آنجا دیداری هم با آقای شفر داشتم. ایشان نظرش نسبت به پیشکسوتان استقلال خیلی خوب هست. شفر از کشور عزیزمان ایران آشنایی خوبی دارد و مربی با تجربه ای است که از لحاظ معنوی – روانی استقلال را تکان داده هست. او به من گفت که در کنار تیم باش و با ما به سفرها بیا ولی به او گفتم که اگر من در کنار تیم باشم جهت استقلال حاشیه ایجاد می شود. بهتر است از دور به حمایت از این تیم بپردازم.

پرویز مظلومی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا قرار بوده با تیم استقلال به عمان برود و این اتفاق منتفی شده، اظهار کرد: چند روز پیش آقای کشاورز به

مظلومی در آخر و در پاسخ به این پرسش که چه زمانی به مربیگری باز می گردد عنوان کرد: همین الان پیشنهادهای خوبی دارم ولی ترجیح می دهم خودم تیم را ببندم. به همین علت می خواهم تا آخر فصل در جایی فعالیت نکنم.

واژه های کلیدی: سرمربی | کشاورز | کشاورز | استقلال | استقلال | پرویز مظلومی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs