شاخ – بوق بستنی روسیه زندگی پوتین

شاخ – بوق: بستنی روسیه زندگی پوتین روزانه صبحانه اخبار بین الملل

عدم تناسب ورودی و خروجی وام مسکن

با این‌که حدود ۳۰ ماه از وقت راه‌اندازی صندوق پس‌انداز مسکن یکم می‌گذرد و سررسید بسیاری از وام‌ها فرا رسیده، بررسی‌ها نشان می‌دهد ورودی‌های این صندوق ..

ادامه مطلب

واکنش توئیتری ترامپ به تصویب تحریم‌های تازه علیه کره‌شمالی (عکس)

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا به تصویب تحریم‌های تازه علیه کره‌شمالی در شورای امنیت تصویر العمل نشان داد.  واکنش توئیتری ترامپ به ..

ادامه مطلب

رسول خادم با ۱۰۰ درصد آرا مدیر فدراسیون کشتی باقی ماند

بعد از رای گیری اعضای مجمع فدراسیون کشتی، رسول خادم با ۱۰۰ درصد آرا جهت ۴ سال دیگر به عنوان مدیر این فدراسیون گزینش شد.  رسول خادم با ۱..

ادامه مطلب

شهرک سازی اسرائیل در ۲۰۱۷ زیاد کردن داشته است / ملادینوف

هماهنگ کننده شرکت ملل در امور خاورمیانه در نشست بررسی قطعنامه پیشنهادی مصر راجع به قدس به زیاد کردن شهرک سازی رژیم صهیونیستی در ۲۰۱۷ اشاره کرد. ..

ادامه مطلب

تعبیر برهنه‌کردن مسافران ایرانی در بازرسی فرودگاه‌های خارجی درست نیست / وزارت خارجه

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان می‌گوید عنوان زاغری در مذاکرات جانسون در پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح شد و با توجه به پرسشها انسان‌دوستانه وزارت خارجه این..

ادامه مطلب

مذاکرات ژنو ۸ امروز در میان ابهام راجع به حضور هیات دمشق از سر گرفته می‌شود

یک منبع در دولت سوریه اعلام کرد که هیات دولت هنوز تصمیمی راجع به بازگشت به ژنو جهت از سرگیری مذاکرات صلح با مخالفان نگرفته هست. این در حالی است که بعد ا..

ادامه مطلب

ایجاد خزانه متمرکز در دستورکار ، احتمال ادغام سازمان‌ها و معاونت‌های شهرداری تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران درخصوص اصلاح ساختار شهرداری توضیحاتی را ارائه کرد و از احتمال ادغام بعضی سازمان‌ها و معاونت‌ها در شهرداری پایتخت کشور ع..

ادامه مطلب