شاخ – بوق بستنی روسیه زندگی پوتین

شاخ – بوق: بستنی روسیه زندگی پوتین روزانه صبحانه اخبار بین الملل

کتابی که علیه من نوشته شده است مملو از دروغ است / ترامپ

در حالیکه اعلام شده است قرار است امروز جمعه یک کتاب جنجالی راجع به نخستین سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا وارد بازار نشر شود، مدیر جمهور آمریک..

ادامه مطلب

واکنش توئیتری ترامپ به تصویب تحریم‌های تازه علیه کره‌شمالی (عکس)

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا به تصویب تحریم‌های تازه علیه کره‌شمالی در شورای امنیت تصویر العمل نشان داد.  واکنش توئیتری ترامپ به ..

ادامه مطلب

شهرک سازی اسرائیل در ۲۰۱۷ زیاد کردن داشته است / ملادینوف

هماهنگ کننده شرکت ملل در امور خاورمیانه در نشست بررسی قطعنامه پیشنهادی مصر راجع به قدس به زیاد کردن شهرک سازی رژیم صهیونیستی در ۲۰۱۷ اشاره کرد. ..

ادامه مطلب

مذاکرات ژنو ۸ امروز در میان ابهام راجع به حضور هیات دمشق از سر گرفته می‌شود

یک منبع در دولت سوریه اعلام کرد که هیات دولت هنوز تصمیمی راجع به بازگشت به ژنو جهت از سرگیری مذاکرات صلح با مخالفان نگرفته هست. این در حالی است که بعد ا..

ادامه مطلب

روسیه حضور ارتش آمریکا در کشورهای بالتیک را نقض توافق مسکو – ناتو خواند

وزارت دفاع روسیه امروز (پنجشنبه) اعلام کرد: حضور ارتش آمریکا در کشورهای حوزه بالتیک نقض توافقنامه روسیه – ناتو است.  روسیه حضور ارتش ..

ادامه مطلب

مسکو از آمریکا بابت فعالیت داعش در برابر چشمانش در سوریه توضیح خواست

وزارت دفاع روسیه امروز (چهارشنبه) با اشاره به توافق مناطق کم کردن تنش اعلام کرد: طرف آمریکایی را مسؤول نابودی روند مسالمت‌آمیز در سوریه می‌دانیم. ..

ادامه مطلب

سوچی روز سه‌شنبه آخرین وقت را جهت حل بحران میانمار دارد / گوترش

آنتونیو گوترش، دبیرکل شرکت ملل در مصاحبه‌ای گفت، آنگ سان سوچی، رهبر میانمار “آخرین فرصت” را جهت متوقف کردن حملات ارتش این کشور علیه مسلمانان روهی..

ادامه مطلب

در حال تهیه لیستی از شکایتها علیه قطر هستیم / الجبیر

عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان روز جمعه گفت که کشورش در حال تهیه لیستی از شکایت ها علیه قطر است که به زودی اعلام خواهد شد. الجبیر: در حا..

ادامه مطلب

گزارش نیوزویک راجع به زندگی روزانه و علایق پوتین از شنا تا بستنی پسته‌ای

هفته‌نامه نیوزویک در گزارشی بعضی از کارهای روزانه ولادیمیر پوتین را که چشم‌اندازی از زندگی شخصی این رئیس‌جمهوری روسیه را نشان می‌دهد، بازگو کرده است. ..

ادامه مطلب